O nas

Trochę inne™ Użyteczne prezenty dla wymagających

Trocheinne - praktyczne prezenty dla wymagających

Trochę inne™ sklep z rzeczami, które spodobają się każdemu

W ciągu roku mamy mnóstwo okazji do wręczania prezentów dla bliskich nam osób. Zazwyczaj szukamy ich jednak w ostatniej chwili, wybieramy w pośpiechu i kupujemy na siłę. Coś, co ma sprawić przyjemność obdarowanemu i obdarowującemu, zmienia się w symboliczne przekazanie sobie bezwartościowej rzeczy, która finalnie wyląduje w zapomnieniu na szafie lub w szufladzie. Trochę inne to sklep, dzięki któremu prezenty zyskają należny im blask i wywołają szczery uśmiech na Waszych twarzach. Trochę inne™ powstało z myślą o ludziach, którzy cenią sobie jakość i nietuzinkowość. Którzy chcą, by rzeczy z których korzystają na co dzień, były niezwykłe, funkcjonalne i trwałe. Zaoszczędź swój czas i wybierz to, co z pewnością spodoba się i przyda Twoim bliskim.

Trochę inne™ prezenty, które definiują jakość

Trochę inne to sklep z rzeczami codziennego użytku, starannie wykonanymi, z najlepszych, nietoksycznych materiałów, doskonałymi na wszelkie okazje, dla każdego. W końcu komu nie spodoba się na przykład koala jako znacznik do szklanek? (link) lub nie przyda: pies otwieracz do wina? (link) Masz pewność, że wszystko co tutaj znajdziesz jest wyjątkowe, niepowtarzalne i trwałe. Skierowane do najbardziej wymagających osób. Co więcej, w ofercie znajdują się również unikatowe artykuły tworzone indywidualnie dla Was! Skrzynki na klucze lub biżuterię, memorybox’y, stoliki, tace, a wkrótce również odzież i galanteria! Bądź z nami na bieżąco: facebook (link) i instagram (link). Podaruj sobie lub bliskim coś, co stanie się prawdziwą pamiątką na wiele lat.

Trochę inne™ szybkie i pewne zakupy

W trochę inne wiemy jak uciążliwe są zakupy. Chcemy, wyeliminować wszystkie ich niedogodności, tak by stały się prawdziwą przyjemnością. Zadbaliśmy o to miedzy innymi dzięki przejrzystej szacie graficznej naszej strony. Fotografie, które na niej oglądasz, przedstawiają prawdziwe zdjęcia produktów z całego świata. Zaskoczony możesz być tylko, korzystając z naszego przycisku #zaskocz mnie (link). Wszystkie oferowane rzeczy wybraliśmy samodzielnie, a przeglądać możesz je dzięki zaawansowanej i intuicyjnej wyszukiwarce. Możesz mieć również pewność, że wszystko co zamówisz, otrzymasz na czas, bo błyskawiczna wysyłka jest naszym priorytetem. To czego nie spotkasz nigdzie indziej, to także możliwość personalizowania produktów według Twoich preferencji! Chciałbyś mieć skrzynkę na klucze lub stolik z odręcznie namalowanym obrazem? Tylko u nas to możliwe. Rzeczy z całego świata tylko najlepszej jakości już jutro w Twoim domu. Chodzenie po sklepach, naprawdę traci sens.

Przekonaj się sam i powiedz o nas swoim znajomym. Oni też mogą Ci coś u nas kupić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + fifteen =